Заключний моніторинг

6 жовтня 2017 року на базі Уманського національного університету садівництва відбувся моніторинг проекту Темпус 544524-TEMPUS-1-2013-1-PL-TEMPUS-SMHES «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів» – QANTUS. Моніторинг проекту було здійснено моніторинговою місією Національного Еразмус+ офісу в Україні, до складу якої увійшли Жанна Таланова та Петро Крайнік.

В рамках заходу проф. Захарченко В.М., як національний координатор проекту, зробив доповідь про поточні результати проекту в цілому та про заходи, які реалізовано в рамках проекту в Національному університеті «Одеська морська академія». Також в рамках заходу були презентовані доповіді інших партнерських організацій проекту, в тому числі доповідь Марека Франковича (Ягеллонський університет) щодо системи забезпечення якості проекту.

За результатами моніторингу проект отримав позитивну оцінку з боку моніторингової місії. Було відзначено актуальність та значні результати проекту.

Учасники моніторингу:

 1. Ягеллонський університет (Польща): Марек Франкович
 2. Національний університет «Одеська морська академія» (Україна): Вадим Захарченко, Юлія Медведєва, Дана Парменова, Анастасія Шестакова.
 3. Одеський державний екологічний університет (Україна): Сергій Степаненко, Анатолій Польовий, Тамерлан Сафранов, Олег Шаблій.
 4. Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна (Україна): Ганна Тітенко, Катерина Уткіна, Надія Максименко.
 5. Національний університет біоресурсів та природокористування України (Україна): Оксана Зазимко, Олена Наумовська.
 6. Львівський національний аграрний університет (Україна): Ольга Іщенко, Богдан Кректун.
 7. Білоцерківський національний аграрний університет (Україна): Аліна Вовкогон, Тетяна Димань.
 8. Уманський національний університет садівництва (Україна): Іван Мостов’як, Віктор Карпенко.
 9. Інститут модернізації змісту освіти (Україна): Наталія Тимошенко.
 10. Інститут екології Карпат НАН України (Україна): Володимир Рожак.
 11. Державна установа “Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів “Агроосвіта” (Україна): Ольга Гетя.

Презентації організацій-учасників: