Інфобюлетені

Перший випуск інформаційного бюлетеню

 

Ми раді представити перший випуск інформаційного бюлетеню проекту «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів».

Липень 2014 Випуск: 1

Другий випуск інформаційного бюлетеню

 

Представляємо другий випуск інформаційного бюлетеню проекту «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів».

Грудень 2014 Випуск: 2

Третій випуск інформаційного бюлетеню

 

Представляємо третій випуск інформаційного бюлетеню проекту «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів».

Липень 2015 Випуск: 3

Четвертий випуск інформаційного бюлетеню

 

Представляємо четвертий випуск інформаційного бюлетеню проекту «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів».

Грудень 2015 Випуск: 4

П´ятий випуск інформаційного бюлетеню

 

Представляємо п´ятий випуск інформаційного бюлетеню проекту «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів».

Липень 2016 Випуск: 5

 

Шостий випуск інформаційного бюлетеню

 

Представляємо шостий випуск інформаційного бюлетеню проекту «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів».

Грудень 2016 Випуск: 6

 

Сьомий випуск інформаційного бюлетеню

 

Представляємо сьомий випуск інформаційного бюлетеню проекту «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів».

Вересень 2017 Випуск: 7

 

Восьмий випуск інформаційного бюлетеню

 

Представляємо восьмий випуск інформаційного бюлетеню проекту «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів».

Грудень 2017 Випуск: 8